Старий Луцьк. Відео



Старий Луцьк, тобто історична його частина, зовсім невеличкий, наче кишеньковий. Це затишний, тихий п’ятачок у самому серці чималого обласного центру. Проте він приховує чимало таємниць, якими радо поділиться з тими, кого зацікавить минуле одного з найдавніших міст України.
Тут можна пройнятися лицарським духом славетних князів Дмитра Любарта та Вітовта, побачити будинок поетеси Лесі Українки та відвідати православні святині стародавнього міста.
Хронометраж: 14' 27"

Богуславщина: роки і люди.Відео

Феномен Петриківки (народна творчість Дніпропетровщини)ё Выдео

Кіпр

Микола Леонтович. Відео

Музей ім. Д. Яворницького. Відео

Хортиця. ч.2. Відео


Хортиця. ч1. Відео



Овіяна легендами, оспівана в піснях, Хортиця визнана сучасниками сьомим чудом України. Споконвіку тут жили різні народи й племена. Кожна історична доба залишила на цій землі свої сліди. Як колись прадавня Троя несподівано відкрила людству свої таємниці, так і Хортиця щедро дарує свідчення про минулі події з життя прадавніх цивілізацій.
Цей фільм відкриває таємниці загадкового острова.
Хронометраж: 26' 00"

Історія хліба. Відео



Історія хліба така ж давня, як і історія людства. Чи то святковий біло-пшеничний, чи засмаглий житній - він супроводжує людину щодня: у пишних косах весільного короваю і у жалобному шматочку, у дорозі і на святковому столі. Недарма в народі кажуть: "святий хліб".
Хронометраж: 23' 58"

Павло Корін. Відео

Перші християни в Римі. Катакамби. Відео


Валентин Сєров. Відео



Єдиний музей художника у Росії розташовано за 17 кілометрів від Твері. Саме тут митець створив понад 30 живописних полотен. Цей фільм не тільки про історію створення будинку-музею, але й про віхи життєвого та творчого шляху В. Серова. Ви дізнаєтесь про витоки його натхнення, героїв та про особливих улюбленців – тварин, яких він любив зображувати у своїх роботах.
Хронометраж: 10' 00"

Золоте Кільце. Переславль, що перейняв славу.Відео

Україна заповідна. Чилтер-Мармара. Відео

О. Антонов. ч.2. Відео

О. Антонов. ч.1 Відео

Резиденція Василя Дуки. Відео


Хотинська фортеця . Відео


Цей фільм – про історію та сьогодення одного з семи чудес України - історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця».
Хронометраж: 39' 10"


Місто Чернівці. Предківський спадок . Відео



Це старовинне місто дарувало натхнення Ользі Кобилянській, Сидорові Воробкевичу, Юрію Федьковичу, Володимирові Івасюку...
Фільм не тільки відкриває красу та історію Чернівців, що є Європою в мініатюрі, а й оповідає про княгиню слова, чиї твори й досі викликають у людей живий інтерес, та автора усім відомих пісень «Червона рута» та «Водограй».
Хронометраж: 44' 00"

Історія Червоного Хреста. Відео


Як, коли і чому з’явилася найбільша в світі гуманітарна організація – Товариство Червоного Хреста? Хто заснував подібний рух у Росії? Які жінки ставали сестрами милосердя та в чому вони присягалися?
Відповіді – у цьому фільмі, який не тільки не тільки оповідає про історію організації, а й відкриває нові грані милосердя, що передається від серця до серця.
Хронометраж: 15' 18"


Храм Успіння на Покровці . Відео


Пропонуємо здійснити історичну подорож у часи, коли окрасою Покровки була церква, що стала для Б. Растреллі зразком для створення Смоленського собору у Петербурзі, яка зачарувала імператора Наполеона і він наказав охороняти її від вогню та мародерів, яка була улюбленим місцем для Ф. Достоєвського у Москві.
Цей фільм - про історію храма та людей, дотичних до її створення.
Хронометраж: 04' 16"


Будинок-музей Корнія Чуковського (Росія). Відео



Ви не тільки побуваєте у будинку-музеї Корнія Чуковського, побачите його архівні фото та відеозаписи, почуєте записи його дивовижного голосу, але й дізнатися про життя дитячого казкаря, який до того ж був і критиком, літературознавцем, перекладачем... А ще – дізнаєтесь секрети його досягнень – адже він подолав шлях від сина кухарки до найосвіченішої людини ХХ століття самостійно, наполегливо працюючи кожної миті свого життя.
Хронометраж: 15' 09"

Листування Антона Павловича Чехова і Ольги Леонардівни Кніппер. Відео


Вони листувалися шість років. 800 листів і телеграм долали відстань з Ялти до Москви. У них ніжність і сум Антона Павловича Чехова і Ольги Леонардівни Кніппер.
Ви побачите особисті речі та інтер’єри меморіального музею, почуєте уривки думок, зроджених у розлуці і зрозумієте атмосферу стосунків людей, які так і не змогли віднайти сімейного щастя.
Цей фільм - несценічний діалог безмірно талановитої пари.

Хронометраж: 11' 34"

Будинок Шаляпіна (Росія). Відео

Ця програма відкриває маловідомі сторінки життя славетного співака.
Хронометраж: 05' 21"


Олекса Довбуш. Людина і легенда. Відео

У кожній гуцульській хаті століттями живуть оповідки про справедливого і безстрашного захисника бідних, славного опришка Олексу Довбуша, у яких історія густо перемішана з вигадкою. Він був князем і владикою гір, орлом того воздуха, оленем тих борів, паном тих панів аж ген по Дністрові води. Перед ним дрижали сміливі і сильні, корилися горді.
Цей фільм дає можливість погортати сторінки життя людини, яка стала легендою.

Хронометраж: 30' 49"


Коктебель - країна мрійників. Відео


Завдяки Максиму Волошину це місто стало унікальним культурним центром, куди за натхненням і порадою приїздили мало не всі представники «срібного віку»: Марина Цвєтаєва, Валерій Брюсов, Ілля Еренбург, Андрій Бєлий, Микола Гумільов, Осип Мандельштам.
Авіатор Костянтин Арцеулов зібрав навколо себе у цьому місті підкорювачів небесного простору. Переплелись шляхи поетів і планеристів, і Коктебель став справжньою країною мрійників.

Хронометраж: 39' 2

Музей волинської ікони. Відео



Православна віра предків вижила у Луцьку і при толерантних у питаннях віри литовцях, і при ревних у католицизмі поляках. Вона знаходила своє втілення у високому мистецтві іконопису. Усупереч політичному розбрату волинські митці витворювали світлі й величні православні образи. Так сформувалася цілком самобутня волинська школа іконописного живопису.
Зараз мистецтво волинської ікони кануло у Лету. Проте єдине місце, де можна побачити ці українські раритети - Луцький музей. Цей фільм дає можливість побувати там.
Хронометраж: 13' 13"

Вижниця. Відео


Цей фільм знайомить з людьми Гуцульщини та їхніми традиціями, відкриває унікальні місця і традиції прадавніх Карпат, зокрема - національного природного парку «Вижницький», по якому знімальній групі довелось їхати і візком, і машиною, і на лижах і навіть на бронетранспортером.
Хронометраж: 36' 02"

Єрусалим.Місто миру. Відео

Цей фільм – про  Єрусалим, що є образом людства в мініатюрі, де відбулася більшість подій біблейської історії і де згодом переплелася історія трьох світових релігій.


Єрусалим.Місто миру. Відео

Цей фільм – про  Єрусалим, що є образом людства в мініатюрі, де відбулася більшість подій біблейської історії і де згодом переплелася історія трьох світових релігій.

Венеція. Видиме і сокровенне, ч.1. Відео


Це італійське місто, чий вік можна назвати поважним, з плином часу не втрачає свого первинного характеру – невимушено дотримується власного стилю і зберігає своє особливе обличчя.
Сама лише назва його мелодійним акордом ось уже понад тисячоліття бентежить серце мандрівника, спонукає до пошуків ученого, надихає на творчість митця.
Фільм відкриває таємницю появи цього дивного міста, історію створення відомих церков, палаців і площ. А ще ви побачите майже усі сто п’ятдесят християнських храмів, до кожного з них упродовж багатьох століть шукали власний шлях сила-силенна віруючих.

Хронометраж: 49' 20"

Микола Пирогов. Відео



Вишня... Мальовничий подільський куточок неподалік Вінниці. Саме з ним пов’язані останні 20 років життя Миколи Пирогова – легендарного лікаря, мужнього вченого, полум’яного педагога.
Уже більше шістдесяти років Вишенський меморіальний комплекс М. Пирогова щоденно приймає відвідувачів з усього світу. Тут його рукописи, інструменти, рецепти – все те, що склало славу його не перевершеної ніким медичної практики. А ще – тут його видатна професійна і людська совість спонукає всіх нас до удосконалення.
Цей фільм відкриває нові та цікаві факти з життя відомої людини.
Хронометраж: 14' 33"

Битва під Берестечком. Відео

Цей фільм поєднує події сьогодення з історичними. Глядачеві відкривається можливість побачити заходи зовсім недавні – пам’ятні дні над полем Берестецької битви – та пригадати, що сталося тут три сотні і чотири десятки років тому… Автори фільму наголошують: не треба плакати про старовину; бажати вернути її – діло даремне, одначе оглядатися назад треба, щоб не помилитися знов, як колись помилялись.
Хронометраж: 16' 27"

Архітектор Городецький. Відео

Цей фільм про дивака, мрійника і романтика та про київську вулицю на його честь. Глядачеві відкриваються цікаві факти з життя митця, який створив чимало київських споруд, що стали своєрідними визитівками міста, надали йому неповторності та вишуканості. А ще – фільм надає унікальну можливість здійснити історичну подорож у Київ ХІХ століття.
Хронометраж: 14' 06"

Палац в Масандрі. Відео


Цей фільм – віртуальна подорож територією та залами Масандрівського палацу. Глядачеві відкриваються сторінки життя його власників, зокрема імператорської родини Романових.
Хронометраж: 15' 11"


Кадри перших польотів київських «літунів». Відео


Цей фільм відкриває архівні кадри перших польотів  київських «літунів», дає можливість почути розповіді ентузіастів  авіації, людей, які у повітрі – як риба у воді. А ще - побувати на знаменитій «Чайці», де вперше пізнали небо більшість пілотів України, і відкрити новий сучасний закон термодинаміки.
Хронометраж: 45' 55"

Юрій Федькович.


Для світу він добре відомий передусім як поет, письменник, правозахисник селян, співробітник львівської “Просвіти”, редактор першої україномовної газети краю. Свого часу він був і землеміром, і аптекарем, і писарем, і війтом, і співаком... Але його найбільшим захопленням було зовсім інше...
Цей фільм розкриває одну з граней його особистості – педагогічну, адже своїми поглядами на роль освіти і християнської моралі в житті дитини Федькович випереджав своїх сучасників на цілі десятиліття.

Хронометраж: 11' 51"

Київські мости. Відео


Шістдесят мостів налічує Київ. Це не враховуючи ще десятків різних транспортних та пішохідних мостових переходів. Але весь транспортний тягар міста несуть на собі чотири київські мости. Вони намагаються. Київ будує й нові… Якими вони постануть – покаже час. Але відомо, що однакових мостів не буває…
Цей фільм відкриє неповторний світ мостів столиці України на архівних знімках та в унікальному відео.

Хронометраж: 14' 32"

Пушкін в Гурзуфі. Відео


Чи знаєте, що молодий «недоросль» Пушкін (як жартівливо називав себе поет) був у Гурзуфі? І то був один з найплідніших творчих періодів: поеми «Кавказький полонений» і «Бахчисарайський фонтан», понад 30 ліричних елегій і поетичних фрагментів, зокрема, передмова до вже надрукованої поеми «Руслан і Людмила» – «У лукоморья дуб зеленый…». Хто і що надихало поета на творчість?
Цей фільм дає можливість глядачеві зануритися у спогади поета, почути рядки його листування та поезій, побачити на власні очі особисті речі та інтер’єри меморіального музею Олександра Пушкіна у Криму.

Хронометраж: 08' 49"

Музей народної архітектури та побуту України. Відео


Від простого селянина до ясновельможного пана – усі в Україні зводили дерев’яні житла. Тож уся архітектурна спадщина виявилася заручницею часу. Сьогодні про неї можуть повідати хіба що археологічні дослідження та дорожні нотатки іноземних мандрівників. А ще – музеї просто неба.
Цей фільм дає можливість побувати у одному з найбільших у світі етнографічних комплексів - Музеї народної архітектури та побуту України і зануритись у світ старовинних українських традицій.

Хронометраж: 21' 11"

Вальс "Осінній сон". Відео


Улюбленому вальсу не одного покоління уже виповнилося 100 років. Його світлою печаллю насолоджувалися ще сентиментальні прабабусі нинішніх красунь. А наші браві прадіди, завзято кружляючи своїх панянок, були молоді і запальні…
Хто композитор старовинної мелодії? Звідкіля цей вальс примандрував до нас і чому він полонив стільки сердець?
Відповіді на ці питання відкриються у цій програмі.

Хронометраж: 06' 58"

Київський некрополь. Лук'янівський заповідник. Відео



У Києві півтори тисячі років народжувалися, творили, любили й ненавиділи, страждали й раділи, народжували дітей, а потім помирали мільйони людей. Мешканців старовинних міст, таких як Париж і Лондон, Єрусалим і Київ, об’єднує те, що більшість з них – померли. Нас, нині сущих, значно менше… і не вони наші, а ми їхні – тимчасові сусіди і співмешканці.
Цей фільм – розповідь співробітників архівів та корінних мешканців Києва про митців, чиї могили на Лук’янівському кладовищі, про життя та відхід до вічності відомих мешканців міста.
Хронометраж: 55' 08"

С.В. Рахманінов. Концерт №2. Історія створення. Відео


Що повернуло Сергія Рахманінова до життя, вивело зі стану творчої кризи та важкої депресії? Завдяки чому світ пізнав композитора? 
Пропонуємо дізнатися більше про епізод з життя композитора, що увінчався створенням другого концерту, полум'яного, романтичного, емоційного, легкого, який до вподоби не тільки мільйонам любителів музики, а й видатним музикантам...

Хронометраж: 26' 17"

Музей «Рушники України». Відео


Цей фільм дає можливість завітати до музею «Рушники України» у Переяслав-Хмельницькому, дізнатися більше про традиції нашого народу: святкові, музичні, обрядові.
Хронометраж: 15' 14

Леся Українка. Сподівання. Відео


Після того як відмовили ноги, вона заново вчилася ходити і плекала сподівання на цілющий Крим. Роками Леся Українка жила без надії на одужання, взаємне кохання, повноцінне життя, але ні на мить не переставала сподіватись – і для сильної жінки цього виявилося достатньо.
Цей фільм розкриває через листування, старі фотокартки, особисті речі та інтер’єри меморіального музею про приватне життя Лесі Українки періоду лікування у Ялті.

Хронометраж: 11' 18"

Кирило Стеценко. Відео


Ця людина шукала самого себе серед подібних собі та визначила для себе один шлях – до співвітчизників. Його пісні й досі захоплюють, і ми  досить  часто  сприймаємо  його твори як  народні. Яким він був – Кирило Стеценко, священик,  диригент,  композитор, творець духовних шедеврів? Відповіді – у фільмі.
Хронометраж: 23' 19"

Пересопницьке Євангеліє. Відео


Пересопниця була першою спробою передати Слово Боже живою українською мовою. Цей фільм – про історію писемної пам’ятки українського народу, факсимільне видання якої було створено нещодавно. 
Хронометраж: 12' 32"

Десятинна церква. Відео


Цей фільм розкриває історію першого  християнського кам’яного храму Київської Русі – Десятинної церкви на честь Пресвятої Богородиці, що стала родовою усипальнею київських князів.
Хронометраж: 20' 20"

Київ на старовинних мапах. Образ міста, ч.1. Відео


Олександр Грін. Відео



Розбурхане море, кораблі й портові доки виступали не просто антуражем його творів, тривалий час сувора морська романтика складала реалії його життя. У книгах Гріна – його біографія. Останньою пристанню у літературно-морських пригодах Олександра Гріна стало сонячне узбережжя Феодосії.
Про сокровенні сторінки життя письменника йдеться у фільмі.
Хронометраж: 26' 10"

Святині Поліського краю. Відео


Микола Васильович Гоголь. 8 років в Римі. Відео


Ніколи так багато він не думав про Вітчизну, як вдалині від неї, і ніколи не був настільки пов'язаний із нею, як живучи в чужій країні. Ось чому із дванадцяти років, проведених за кордоном, близько восьми Микола Васильович Гоголь прожив саме в Італії. Власного дому він ніколи не мав: готелі, наймані квартири, проживання у друзів та знайомих. Навіть до рідного маєтку навідувався нечасто. Рим став для письменника, за його власним зізнанням, «другою домівкою», «вічною адресою», «притулком бентежної душі», яка заспокоювалася тільки під його святим покровом.
Хронометраж: 29' 25"

Нотатки з історії клавесина . Відео


Колись ця музика була одним з привілеїв монархів. А зараз відродження гри на клавесині – світовий тренд, пов’язаний із культурною екологією, і майстри гри на стародавніх інструментах – унікальні люди з неабияким досвідом.
Ця програма відкриє вам місце старовинної музики у сучасному світі, музики приємної, емоційної, інакшої за звучанням.

Хронометраж: 12' 00"

Церковно-археологічний музей Києво-Могилянської Академії. Відео



Фільм відкриває сторінки історії церковно-археологічного музею та його унікальних експонатів. А ще – дозволяє більше дізнатися про реалії ХІХ століття та особистості колекціонерів, чиї предмети старовини, нумізматики та церковного мистецтва стали основою музею.
Хронометраж: 23' 53"

Бібліотеки України - Національні скарбниці знань, ч.4. Відео



Упродовж тисячоліття формувалась Україна. Разом з цим розповсюджувалася культурно-просвітницька діяльність. Зараз кожне село, кожне місто може пишатись своїми бібліотеками.
На вершині бібліотечної справи нашої держави стоять п’ять Національних бібліотек. Чотири знаходяться у Києві, а п’ята, наймолодша, у культурній столиці України – Львові.
Історія створення та формування бібліотек – це, насамперед, історія окремих людей. Саме через них, їхні долі, ми розповідаємо про головні бібліотеки України – наші скарбниці знань.
Хронометраж: 21' 59"

Бібліотеки України - Національні скарбниці знань, ч.3. Відео


Упродовж тисячоліття формувалась Україна. Разом з цим розповсюджувалася культурно-просвітницька діяльність. Зараз кожне село, кожне місто може пишатись своїми бібліотеками.
На вершині бібліотечної справи нашої держави стоять п’ять Національних бібліотек. Чотири знаходяться у Києві, а п’ята, наймолодша, у культурній столиці України – Львові.
Історія створення та формування бібліотек – це, насамперед, історія окремих людей. Саме через них, їхні долі, ми розповідаємо про головні бібліотеки України – наші скарбниці знань.

Хронометраж: 08' 19"

Бібліотеки України - Національні скарбниці знань, ч.2. Відео


Упродовж тисячоліття формувалась Україна. Разом з цим розповсюджувалася культурно-просвітницька діяльність. Зараз кожне село, кожне місто може пишатись своїми бібліотеками.
На вершині бібліотечної справи нашої держави стоять п’ять Національних бібліотек. Чотири знаходяться у Києві, а п’ята, наймолодша, у культурній столиці України – Львові.
Історія створення та формування бібліотек – це, насамперед, історія окремих людей. Саме через них, їхні долі, ми розповідаємо про головні бібліотеки України – наші скарбниці знань.

Хронометраж: 13' 51"

Бібліотеки України - Національні скарбниці знань, ч.1. Відео



Упродовж тисячоліття формувалась Україна. Разом з цим розповсюджувалася культурно-просвітницька діяльність. Зараз кожне село, кожне місто може пишатись своїми бібліотеками.
На вершині бібліотечної справи нашої держави стоять п’ять Національних бібліотек. Чотири знаходяться у Києві, а п’ята, наймолодша, у культурній столиці України – Львові.
Історія створення та формування бібліотек – це, насамперед, історія окремих людей. Саме через них, їхні долі, ми розповідаємо про головні бібліотеки України – наші скарбниці знань.
Хронометраж: 21' 13"

Дерев’яні храми України. Відео


Київський некрополь - Церковні погости, ч.2 Відео




Цикл передач «Київський некрополь» продовжує досліджувати українські пракорені, відкривати правдиві і не завжди відомі сторінки біографії відомих особистостей і про те, де вони знайшли останній притулок. Фільм «Київський некрополь. Церковні погости» - це журналістська розвідка про найдавніші кладовища, започатковані за давнім християнським звичаєм, – побіля церков і монастирів. Від могили Аскольда до поховання знаних сучасників...

Київський некрополь - Церковні погости, ч.1. Відео

У давнину казали: коли не знаєш, куди йти, озирнися й поглянь туди, звідки прийшов.  Генетики підрахували: кожна сучасна людина на часовій глибині двадцяти поколінь (а це приблизно 500 років) теоретично має майже мільйон п’ятдесят тисяч предків.  «Суха статистика, непотрібна математика», – скаже той, хто навряд чи згадає ім’я своєї прабабусі. І все без огляду на нашу волю і куцу пам’ять, їхні характери вирують у нашій крові і змушують робити те, що ми робимо. Позаяк, кажуть усе ті ж науковці, гени сильніші за наше виховання, оточення чи навіть спосіб життя.
Цикл передач «Київський некрополь» продовжує досліджувати українські пракорені, відкривати правдиві і не завжди відомі сторінки біографії відомих особистостей і про те, де вони знайшли останній притулок. Фільм «Київський некрополь. Церковні погости» - це журналістська розвідка про найдавніші кладовища, започатковані за давнім християнським звичаєм, – побіля церков і монастирів. Від могили Аскольда до поховання знаних сучасників ...

Герб Києва. Відео

З чого починається Батьківщина? На це питання дуже багато відповідей… Образ Вітчизни залежить від місця народження, обраної професії і часу, в якому ми живемо…
Але серед всіх цих образів є ті, які символізують її для всіх наших співвітчизників та громадян інших держав — герби та прапори…

«Кам’янець-Подільський». Відео


Це «камінне» місто – справжня окраса України. За кількістю пам’яток місто поступається лише Києву та Львову.
Його називають містом семи культур, і кожен народ, який жив тут, лишив по собі слід на архітектурному обличчі міста.

І. С. Нечуй-Левицький. Відео

Телеекскурсія знайомить нас із життям письменника І. С. Нечуя-Левицького і його малою батьківщиною. Шлях, який пройшов цей відомий літератор, залишив помітний слід в українському письменстві. Незадовго до смерті у своїй останній книзі Нечуй-Левицький писав, що людині передусім необхідна віра в Бога. Ця щиросердна віра і надихала письменника на творчість. Одним із джерел, із яких він черпав натхнення, було рідне село Стеблів. Тут починався життєвий шлях Івана Семеновича, і до останніх днів, де б письменник не був, але серцем завжди линув до рідної оселі на березі Росі.

Полтава православна . Відео

Полтава - сонце України . Відео

м. Львів, ч.3. Відео

м. Львів, ч.2. Відео

м. Львів, ч.1. Відео

Оперний театр (м. Львів), ч. 2 . Відео

Оперний театр (м. Львів), ч. 1. Відео

Пересопницьке Євангеліє. Відео

Гай Цільній Меценат. Відео

Олександр Довженко. Відео.ч.2

Олександр Довженко. Відео.ч.1

Древній Київ. Відео

Переяслав-Хмельницький. Відео

Зодчество. Будинки Городецького. Відео

Зодчество. Музей Ханенків. Відео

Зодчество. Княже місто. Відео

Зодчество. Дендропарк "Софіївка". Відео

Зодчество. Києво-Могилянська академія. Відео

Зодчество. Олеський замок. Відео

Зодчество. Стара фортеця Кам’янця. Відео

Зодчество. Мотронинський монастир. Відео

Фортеця Акерман (м. Бєлгород). Відео

Зодчество. Будівництво храмів на Русі. Відео

Музей Великої Вітчизняної війни (м. Київ), ч.2 . Відео

Музей Великої Вітчизняної війни (м. Київ), ч.1. Відео

Маленький Відень (м. Чернівці), ч. 2. Відень

Маленький Відень (м. Чернівці), ч. 1. Відео

Пам'ятними місцями Полтавської битви, ч. 2. Відео

Пам'ятними місцями Полтавської битви, ч. 1. Відео

Григорій Сковорода. Відео

Михайло Грушевський. Відео

Катерина Білокур. Відео

Микола Гоголь. Відео


Ярослав Мудрий. Відео

Петро Сагайдачний. Відео


Княгиня Ольга. Відео

Богдан Хмельницький. Відео

Пилип Орлик. Відео

Універсали Української Центральної Ради. Відео

Українські Січові Стрільці. Відео

Монголо-татарське іго. Відео

Запорізька Січ. Відео

Культурне відродження. Відео

Акт злуки. Відео

Конституція Пилипа Орлика. Відео

Полтавська битва

Виникнення політичних партій в Україні

Київська Русь

Київська Русь

Хрещення Русі. Відео

Ярополк. Олег. Володимир. Історія України - 13. Відео

Язичницька віра. Історія України - 12. Відео

Війна Святослава з Візантією.Історія України - 10 . Відео


Святослав. Історія України - 9. Відео

Історія України - 4 - Русь.


Зруйнування Києва Батиєм. Відео

60 - Данило - князь галицький

Данило - князь галицький.

Мстислав Удатний і Данило Романович

Битва за Калці.

Київ на поч ХІІІ ст

Ярослав Мудрий

Хрещення Русі. Відео

Павло Дворський Сторінки історії

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ _ Аскольд і Дір

History Ukraine (История Украины). ч.2. Відео

Україна на поч. 19 ст. Відео

Західноукраїнські землі в складі Польщі, Румунії, Чехословаччини. ч3. Відео